W 2014 roku
jesteśmy w Gdańsku!

Startujemy 1.05.2014 na Targu Węglowym.

Do końca czerwca codziennie będziecie mogli
bezpłatnie sprawdzić, jak zadbać o swoje zdrowie!

Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu?
Dowiedz się więcej o Centrum Stworzone dla Zdrowia

Centrum Stworzone dla Zdrowia

Centrum Stworzone dla Zdrowia to pierwsza w Europie ultranowoczesna przestrzeń, która skupia przełomowe narzędzia i technologie odkrywające sekrety ludzkiego organizmu. Jest to unikalne miejsce, przygotowane przez firmę USP Zdrowie, w którym każdy człowiek może dowiedzieć się więcej na temat Zdrowia i funkcjonowania ludzkiego organizmu.

W ciągu 3 lat odwiedzi największe miasta Polski.

Ideą projektu jest pokazanie Polakom zupełnie nowego podejścia do zdrowia, dzięki któremu dowiedzą się jak codziennie o siebie dbać i cieszyć się zdrowiem.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to dwa nowoczesne pawilony wypełnione najnowszymi technologiami.

Przez obraz, dźwięk i ruch każdy odwiedzający może dowiedzieć się o złożoności i niepowtarzalności ludzkiego organizmu. Wizyta w Centrum to także możliwość poznania kondycji swojego organizmu i zasięgnięcia porad od ekspertów różnych dziedzin zdrowia. Przestrzeń wokół Centrum to miejsce grupowych treningów z ekspertami, spotkań kulturalnych i źródło wiedzy o trendach w modzie, żywieniu i psychologii.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia.

To tu zaczyna się zdrowie.

Mapa

Wizyta w Centrum Stworzone dla Zdrowia oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zobacz galerię zdjęć i filmów z Warszawy

  • Zumba

  • Ruch to zdrowie

  • Dobre nawyki żywieniowe

  • Otwarcie

Sprawdź swój wynik

Zaloguj się do Centrum Stworzone dla Zdrowia
wykorzystując kod na swojej karcie

Kalendarz wydarzeń

Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu

Wiemy, że żyjesz w ciągłym biegu.

Zatrzymaj się i odetchnij w Centrum Stworzone dla Zdrowia. To miejsce powstało z myślą o zdrowiu Twoim i Twoich bliskich.

Wszystko, czego tu dotkniesz, co usłyszysz i zobaczysz, stworzyliśmy po to, by pomóc Ci poznać i docenić wartość swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Czekają na Ciebie dwa interaktywne pawilony, w których dzięki innowacyjnym metodom poznasz swój organizm, a poprzez interaktywną zabawę i spotkania z ekspertami zaczerpniesz inspiracji do rozwijania zdrowych nawyków.

Zielony pawilon to strefa diagnostyczna – tutaj możesz lepiej poznać swój organizm.

Tuż przy wejściu zobaczysz główny ekran, dzięki któremu dowiesz się więcej o idei, misji i naszym kompleksowym podejściu do zdrowia.

Rejestracja – tu za pomocą prostego formularza założysz konto i zarejestrujesz swoją kartę. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich technologii, jakie oferuje Centrum oraz wyników badań przeprowadzonych w części diagnostycznej.

W Centrum dajemy Ci możliwość samodzielnego zbadania organizmu w strefie diagnozerów. Tu poznasz kompozycję swojego ciała i dowiesz się, w jakiej jest kondycji. Skorzystasz z bogatej bazy porad i wskazówek, które ułatwią Ci codzienne dbanie o zdrowie.

W strefie audio-video dowiesz się, co możesz zmienić w dotychczasowym stylu życia, abyś w przyszłości mógł bez obaw i przeszkód cieszyć się dobrym zdrowiem.

Usiądź i wsłuchaj się w dźwięki zainspirowane brzmieniem ludzkiego ciała w strefie audio.

Rzuć kostką przy interaktywnym stole, żeby uruchomić nasze mobilne aplikacje. Spersonalizuj je, by dowiedzieć się, czego potrzeba Ci do osiągnięcia pełni zdrowia.

Czy wiesz, gdzie zaczyna się trawienie? Chcesz dowiedzieć się, jak pozostać młodym duchem i ciałem? Zajrzyj do księgi wiedzy, by odkryć tajemnice, jakie skrywa w sobie ludzki organizm.

Dalsza część fascynującej podróży po naszym inteligentnym Centrum to wizyta w białym pawilonie.

Jest to kolejna interaktywna strefa, w której wejdziesz w głąb ludzkiego organizmu i zapoznasz się z procesami, jakie w nim zachodzą. Dowiesz się, ile warte jest Twoje śniadanie i jak bardzo skomplikowaną i cudowną istotą jest człowiek.

Niech Twoje zdrowie znajdzie się na szczycie Twoich priorytetów - nie zastanawiaj się i nie wahaj, odwiedź Centrum Stworzone dla Zdrowia. Pozwól nam zadbać o Ciebie i Twoich bliskich.