Chcesz dowiedzieć się
więcej o swoim zdrowiu?
Dowiedz się więcej o
Centrum Stworzone dla Zdrowia

Centrum Stworzone dla Zdrowia

Centrum Stworzone dla Zdrowia to pierwsza w Europie ultranowoczesna przestrzeń, która skupia przełomowe narzędzia i technologie odkrywające sekrety ludzkiego organizmu. Jest to unikalne miejsce, przygotowane przez firmę USP Zdrowie, w którym każdy człowiek może dowiedzieć się więcej na temat Zdrowia i funkcjonowania ludzkiego organizmu.

W ciągu 3 lat odwiedzi największe miasta Polski.

Ideą projektu jest pokazanie Polakom zupełnie nowego podejścia do zdrowia, dzięki któremu dowiedzą się jak codziennie o siebie dbać i cieszyć się zdrowiem.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to dwa nowoczesne pawilony wypełnione najnowszymi technologiami.

Przez obraz, dźwięk i ruch każdy odwiedzający może dowiedzieć się o złożoności i niepowtarzalności ludzkiego organizmu. Wizyta w Centrum to także możliwość poznania kondycji swojego organizmu i zasięgnięcia porad od ekspertów różnych dziedzin zdrowia. Przestrzeń wokół Centrum to miejsce grupowych treningów z ekspertami, spotkań kulturalnych i źródło wiedzy o trendach w modzie, żywieniu i psychologii.

Centrum Stworzone dla Zdrowia to kompleksowe podejście do zdrowego stylu życia.

To tu zaczyna się zdrowie.

Mapa

Wizyta w Centrum Stworzone dla Zdrowia oraz wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zobacz galerię zdjęć i filmów
z Centrum Stworzone dla Zdrowia

Sprawdź swój wynik

Zaloguj się do Centrum Stworzone dla Zdrowia
wykorzystując kod ze swojej karty

Kalendarz wydarzeń

Dowiedz się więcej o swoim zdrowiu

Wiemy, że żyjesz w ciągłym biegu. Zatrzymaj się i odetchnij w Centrum Stworzone dla Zdrowia – w miejscu, które powstało z myślą o zdrowiu Twoim i Twoich bliskich. Wszystko, czego tu dotkniesz, co usłyszysz i zobaczysz, stworzyliśmy po to, abyś mógł poznać wartość swojego zdrowia
i dobrego samopoczucia oraz aby pomóc Ci
o nie zadbać.

Czekają na Ciebie dwa interaktywne pawilony, w których dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i metodom poznasz swój organizm, a poprzez interaktywną zabawę
i spotkania z ekspertami zainspirujesz się do rozwijania zdrowych nawyków.

Zielony pawilon to strefa diagnostyczna – tutaj możesz lepiej poznać swój organizm.

Tuż przy wejściu zobaczysz główny ekran, dzięki któremu dowiesz się więcej o idei, misji i naszym kompleksowym podejściu do zdrowia.

Rejestracja – tu za pomocą prostego formularza założysz konto i zarejestrujesz swoją kartę. W ten sposób uzyskasz dostęp do wszystkich technologii, jakie oferuje Centrum oraz wyników badań przeprowadzonych
w części diagnostycznej.

Dajemy Ci również możliwość samodzielnego zbadania organizmu w strefie diagnozerów. Dzięki niej poznasz kompozycję swojego ciała i dowiesz się, w jakiej jest kondycji. Skorzystasz z bogatej bazy porad
i wskazówek, które ułatwią Ci codzienne dbanie o zdrowie.

W strefie audio-video za pomocą praktycznych wskazówek dowiesz się, jak zadbać o swój organizm oraz poprawić jego kondycję.

W tej strefie masz możliwość wykonania krótkiego testu dotyczącego Twojego Stylu Zdrowia, którego wynik poznasz w trakcie dalszej wędrówki po Centrum Stworzone dla Zdrowia.

Usiądź i wsłuchaj się w dźwięki zainspirowane brzmieniem ludzkiego ciała
w strefie audio.

Rzuć kostką na interaktywnym stole, żeby uruchomić nasze mobilne aplikacje. Spersonalizuj je, a dowiesz się, czego potrzeba Ci do osiągnięcia pełni zdrowia. Czy wiesz, gdzie zaczyna się trawienie? Chcesz dowiedzieć się, jak pozostać młodym duchem i ciałem? Zajrzyj do księgi wiedzy, aby odkryć tajemnice, jakie skrywa w sobie ludzki organizm.

Dalsza część fascynującej podróży po naszym inteligentnym Centrum to wizyta
w białym pawilonie.

To właśnie tutaj dowiesz się, jaki Styl Zdrowia reprezentujesz oraz otrzymasz kolejne zdrowe wskazówki: porcję wiedzy oraz propozycje ćwiczeń, opracowanych specjalnie dla Twojego Stylu Zdrowia - wszystko po to, abyś mógł lepiej zadbać
o swoje samopoczucie. Dowiesz się również, co wspólnego ma Twój mózg z 10W żarówką oraz przekonasz się jakim wyjątkowym mechanizmem jest Twoje ciało.

Niech Twoje zdrowie znajdzie się na szczycie Twoich priorytetów! Czekamy na Ciebie w Centrum Stworzone dla Zdrowia.